loadingimg

Wczytuję dane...
O nas

iPartWorld to sklep internetowy, w którym znajdą Państwo części i akcesoria do urządzeń Apple, tabletów i smartfonów Samsung, Asus, Acer, HTC, oraz wielu innych. Specjalizujemy się również w imporcie chipsetów BGA oraz części do konsoli do gier (XBOX, Playstation, Wii).

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: ekrany lcd, ekrany dotykowe(digitizery), płyty główne, chipsety, obudowy, baterie, zasilacze oraz wiele innych. Istnieje także możliwość zamówienia części, których nie posiadamy w ofercie. Jesteśmy w stanie znaleźć i dostarczyć Państwu prawie każdą część.

Naszym celem jest zadowolenie klienta, do którego dążymy poprzez dostarczanie towaru najwyższej jakości w jak najkrótszym czasie oraz w jak najlepszej cenie.iPartWorld to także serwis sprzętu komputerowego, więc jeśli chcą Państwo:

- wymienić ekran LCD lub ekran dotykowy

- wymienić lub naprawić płytę główną

- wymienić układ BGA

- wymienić obudowę, klawiaturę, taśmę, napęd, itp…

to nasz serwis zrobi to szybko i profesjonalnie.iPartWorld to możliwość współpracy z firmami oraz stałymi odbiorcami. Dla odbiorców hurtowych, serwisów oraz stałych klientów oferujemy preferencyjne ceny oraz dogodne warunki zakupów.

Zadzwoń: +48 797 118 562 lub napisz: biuro@ipartworld.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.